Tillbaka till startsidan

 

Gastroenterologi Urologi/Gynækologi ECT Søvn / PSG Nasofaryngoskop Om os
Producenter Kontakt os

Sök

Nyheter

 

Adresse i Danmark:

SynMed Medicinteknik AB

Læssøegade 3

DK-8600 Silkeborg

Tel: +45 53 55 01 00

info@synmed.dk

 

Aktuella kurser & möten

Alle aktuelle kurser og møder, hvor vi er . Læs mere>

ISO-13485_2016-black-TM.jpg 

 

Kontakt os

KONTAKTOS_M.gif 

For information om SynMed eller vores produkter, så kontakt os via e-mail eller telefon.

 

 

 

 

SynMed Medicinteknik AB

 

 

 

SynMed Medicinteknik AB

Læssøegade 3

DK-8600 Silkeborg

Tel: +45 53 55 01 00

www.synmed.dk

info@synmed.dk

 

 

Urodynamik och gastroenterologi

Per Gezelius (VD)

Mobil: 070-325 73 95

per.gezelius@synmed.se

 

 

Order och försäljning

Mats Svensson

Mobil: 070-862 07 27

mats.svensson@synmed.se

 

 

Finland

Jukka Hellström

Mobil: + 358 45 6124470

jukka.hellstrom@synmed.se

Norge

Nina Brunell

Mobil: +47 453 91 000

nina.brunell@synmed.se 

Neurodiagnostik och magnetstimulering

Mikael Gehlen (Försäljningschef)

Mobil: 070-207 07 03

mikael.gehlen@synmed.se

 

 

Service och support

Mats Delin

Mobil: 070-311 42 98

mats.delin@synmed.se

 

Produktspecialist

Annika Eriksson

Mobil: 073-595 57 49

annika.eriksson@synmed.se

 

Danmark

Ellis Bastian

Mobil: +45 53 55 01 00

ellis.bastian@synmed.dk 

Monica Broch

Mobil: +45 21 46 88 58

monica.broch@synmed.dk